O nás

E-shop GEOpriestor.sk s profesionálnou technikou prevádzkuje spoločnosť SGS Geosolutions s.r.o., ktorá bola založená na jar 2016 ako dcérska spoločnosť SGS Holding a.s. a GEOTRONICS Praha s.r.o. Svojou činnosťou nadväzuje na vyše 20 ročné bohaté skúsenosti v oblasti predaja a servisu geodetickej/GIS techniky na Slovensku a v Českej republike.

SGS Holding a.s. pôsobí na trhu už od roku 1998 a združuje skupinu firiem podnikajúcich v oblasti geodézie a geoinformatiky. Špecializuje sa na predaj geodetických a GIS prístrojov, služieb v oblasti inžinierskej geodézie, katastrálneho mapovania, laserového skenovania a leteckej fotogrametrie pomocou UAS.

GEOTRONICS Praha s.r.o. vznika v roku 1995 a od svojho začiatku až do súčasnosti sa zaoberá predajom, podporou a servisom značkových prístrojov a technológii pre určovanie polohy značky Trimble a Nikon s dôrazom na vysokú odbornosť a profesionalitu poskytovaných služieb.

Špecializujeme sa na predaj a servis prístrojov a príslušenstva značky Stonex, Trimble, Wingtra, AgEagle (senseFly), DJI Enterprise, SECO, Spectra Precision, Handheld, Emlid, Nestle, Nedo a Myzox na Slovensku:

Predávané značky